Areál

 

Fortress

Festival se každoročně odehrává v unikátních prostorách historické Vojenské pevnosti Josefov, která se nachází u města Jaroměř (cca 130km východně od Prahy). Jedinečná atmosféra vojenské pevnosti z 18. století, ze které historie přímo dýchá, se již neodmyslitelně stala nedílnou součástí celkové image festivalu Brutal Assault a dodává mu punc originality, jež je pro ostatní festivaly, odehrávající se na loukách a letištích, zcela nedostižný.

Panorama

Obě dvě hlavní scény jsou umístěny na hlavním náměstí uprostřed pevnostních hradeb.

Food

Přilehlé ulice slouží jako prostor pro ostatní služby, mezi nimiž nechybí desítky stánků s občerstvením, nabízejících širokou škálu jídel pro masožravce, vegetariány i vegany. Široký výběr ze světových kuchyní a spolupráce s vybranými a ověřenými dodavateli patří k devízám našeho festivalu, s naší nabídkou se pohybujeme vysoko nad evropským průměrem!

Samozřejmostí jsou také velké pivní stany a řada menších výčepů včetně stylových 'kammených hospod' a speciálních barů v pevnostních kasematech, kde můžete dostat pěnivý mok i ve skle!

Panorama

Hlavní program festivalu probíhá tradičně na dvou pódiích, umístěných vedle sebe, na nichž produkce navazuje (nehrají tedy hrát současně, ale jakmile skončí kapela na jednom pódiu, během pár minut začne hrát kapela na druhém pódiu). Vedle toho již také tradičně zařazujeme třetí klubovou stage (letos opět pod názvem Metalgate) za prostor chill out zóny a jako bonus letos nabídneme dvě speciální show na 'oriental stage', jež bude stát pouze v sobotu v prostorách u naší galerie Octagon.

Přírodní tribuna

natural stand

natural stand

Navštivte také naši „Přírodní tribunu“, která nabízí jedinečný čelní pohled z výšky na obě dvě pódia. Přírodní svah, nabízející částečně také místa k sezení, bude také letos vybaven vlastním zvukovým vykrytím. Tribuna každoročně nabízí vlastní stánek s pivem. Pozor, vstupenek na tribunu je z kapacitních důvodů pouze omezené množství a každoročně bývá vyprodána.

Zelená louka

Grren field

Pokud vás kdykoliv během dne omrzí hudební lomoz, není nic lepšího, než se přemístit do naší chill-out zóny nazývané „Zelená louka“. Během tří minut se z rušného prostředí přenesete do klidové zóny, která je určena pro vaši relaxaci a odpočinek od festivalového ruchu.

Grren field

„Zelená louka“ nabízí kromě možnosti odpočinku také obří „Metal Market“ s více než 50-ti stánky a grindhouse kino „Horror Cinema“, které nabízí celodenní projekci těch nejkrvavějších béčkových hororů a výběru z bizarních kousků filmové historie…

Octagon

Meet and greetNovým prostorem festivalu, který jsme poprvé představili teprve vloni, je tzv. Octagon. Tento prostor nyní slouží pro populární "Meet and Greet" čili místo setkávání kapel s fanoušky. Zde si můžete nechat od svých oblíbenců podepsat cokoliv vás napadne, vyfotit se se členy kapel nebo si s nimi jen potřást rukou.

Meet and greet

Nejen v OCTAGONU, ale i v našich dalších nových výstavních prostorách , jako třeba UNDERGROUND 14, které naleznete na mapě festivalu
budete mít letos možnost zhlédnout výstavu pojmenovanou Art-Brut-All.

Název výstavy je slovní přesmyčkou, která výchází z názvu festivalu (Brautal Assault) a zároveň poukazuje na termín, který se užívá pro neškolené umění, pro umění v surovém stavu (Art Brut) – tedy Art-Brut-All.
Vše může být brutální, neškolené, v surovém stavu.
Výstavy Art-brut-all se zúčastní skoro tři desítky výtvarníků z České republiky, Německa, Holandska, Polska, Gruzie a Slovinska.


Kemp

Camping

Festivalový kemp je vzdálen zhruba 300m od festivalového areálu a je umístěn na přilehlé louce.

 

VIP kemp

Camping

Součástí je také „VIP Camp“, který nabízí kempování v nepřetržitě hlídaném sektoru a s řadou dalších služeb, mezi nimiž nechybí vlastní WC, možnost úschovny, poukaz na sprchu umístěnou přímo v kempu a další.

 

Parkování

Brutal Assault parking

Parkování v kempu není bohužel z kapacitních důvodů možné. Pro parkování prosím využijte značená místa v ulicích Josefova, anebo hlídané parkoviště nalevo od mostu při vjezdu do Josefova.

 

Mapa areálu

Brutal Assault areál

Obscure promotion

Loading events...